На нафтовому танкері “Семен Дежнєв”, який в даний час знаходиться в акваторії ріки Лени в Іркутській області, стався вибух. На судні вибухнули пари нафтопродуктів.

В результаті того, що сталося, постраждали два члени екіпажу, їх передали медикам з бригади швидкої допомоги. Очевидці надзвичайної події стверджують, що стався розлив нафтопродуктів. Існує велика ймовірність, що розлив нафтопродуктів в акваторії ріки Лени може загрожувати екології Євразії та Північної Америки. Ріка Лена впадає у море Лаптєвих Північного Льодовитого океану, води якого омивають значні території США та Канади.

Вже не вперше Російська Федерація, що намагається шантажувати інші країни за допомогою своєї нафти, загрожує екологічній безпеці цілих континентів. Нагадаємо, що у жовтні 2020 року стався вибух на борту танкера “Генерал Азі Асланов” в Азовському морі. На його борту перебували 13 осіб, трьох з них вибуховою хвилею викинуло за борт. Частина нафтопродуктів, що перевозились судном, вилилась в Азовське море, поставивши під загрозу життя та здоров’я мільйонів людей.

Скільки ще таких надзвичайних подій має статись, щоб стало зрозуміло, наскільки високу ціну ми платимо за нафту, добуту в Росії?