Президент Молдови Мая Санду обговорила з президентом України Володимиром Зеленським співпрацю у сфері енергетики. Лідери країн домовилися співпрацювати у сфері енергетики, аби запобігати кризовим ситуаціям, які стимулює Російська Федерація.

“Лідери обговорили можливі напрями подальшої двосторонньої взаємодії з метою запобігання кризовим ситуаціям у сфері енергетики. Президент України відзначив готовність і надалі надавати допомогу Молдові у питаннях належного постачання енергоносіїв. З цією метою сторони домовилися про проведення найближчим часом в Україні відповідних консультацій на рівні міністрів енергетики двох країн”, – сказано у повідомленні прес-служби.

У свою чергу Санду подякувала Зеленському за допомогу під час енергетичної кризи, яка виникла в Молдові, зокрема через газові маніпуляції російського Газпрому.

Крім того, співрозмовники обмінялися думками щодо актуальних питань двостороннього співробітництва, зокрема щодо прогресу в реалізації проекту будівництва мостового переходу через Дністер.

Нарешті, Зеленський та Санду торкнулися питань взаємодії у сфері євроінтеграції, наголосивши на необхідності забезпечення максимальної результативності саміту ініціативи Східне партнерство.