Міністр оборони України Олексій Резніков та Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний здійснили робочу поїздку до зони проведення ООС.

Під час поїздки Олексій Резніков розповів, що Міноборони закупить нові “Байрактари”, які матимуть українські двигуни. Безпілотники необхідні ЗСУ, щоб стримувати та давати відсіч збройній агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

«Наші турецькі партнери публічно оголосили, що вони беруть українські двигуни для облаштування «Байрактарів». Ми ще додатково плануємо придбати їх у наступному році. Але це будуть українські Байрактари, підкреслюю. Тобто виготовлені у Туреччині, але вони будуть українські, на озброєнні Збройних Сил України. Вони будуть застосовуватися, оскільки ми маємо боронити нашу незалежність, у тому числі, відповідно до 51 статті статуту ООН» — заявив Міністр оборони України.

У свою чергу Головнокомандувач ЗС України запевнив, що Збройні Сили перебувають у постійній готовності до застосування ударного дрона в разі провокативних дій з боку збройних формувань РФ.

«Ми до цього йшли не один день і не два, готувалися, напрацьовуємо тактику застосування, напрацьовуємо методику. Попереду ще дуже багато цікавої для нас роботи» — підсумував Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.