Неспровоковане вторгнення Росії в Україну триває вже другий місяць, оскільки бойові дії вирують, а західні союзники вводять ще один набір руйнівних санкцій проти Москви, обіцяючи при цьому додаткову військову підтримку та допомогу Києву.

Президент Володимир Зеленський подякував НАТО та Європейському Союзу за спільну роботу з підтримки України та введення санкцій проти Росії, але нарік, що ці кроки не були зроблені раніше, заявивши, що є шанс, що Росія передумає щодо вторгнення.

Хлопчик проходить повз пошкоджену школу в Житомирі на півночі України, 23 березня.
Хлопчик проходить повз пошкоджену школу в Житомирі на півночі України, 23 березня.

Лідери 30 країн НАТО, «великої сімки» та 27 країн Європейського союзу оголосили про санкції та додаткову допомогу на безпрецедентних самітах у Брюсселі 24 березня.

Президент США Джо Байден, який оголосив про пакет допомоги Україні на 1 мільярд доларів, мав вирушити до Варшави 25 березня для переговорів із польськими лідерами з питань енергетики та біженців. Під час своєї прес-конференції він зазначив, що може також відвідати деякі табори біженців.

Бойові дії змусили майже 4 мільйони мирних жителів залишити країну та залишили десятки тисяч у містах без комунальних послуг та виснаження запасів продовольства.

В обложеному південному порту Маріуполь, який знаходиться між окупованим Росією Кримом і східними районами, що утримуються сепаратистами, що підтримуються Москвою, тисячі людей перебувають у підвалах без води, їжі, ліків та електрики.

На лінії фронту українські сили   стверджували   , що відкидають російські війська в деяких районах навколо Києва, і заявили, що їм вдалося атакувати російський військово-транспортний корабель, пришвартований в Азовському морі неподалік Маріуполя.