Військове керівництво російсько-окупаційних військ проводить приховану мобілізацію та посилило авіаперевезення військових вантажів з Росії до Білорусі.

Про це йдеться у повідомленні Генерального штабу Збройних сил України, опублікованому у  Facebook , повідомляє Укрінформ.

«У зв’язку з гострою потребою поповнення втрат окупанти проводять приховану мобілізацію та виймають техніку з тривалого зберігання. З метою поповнення окремих підрозділів 4-ї танкової дивізії зі складу 1-ї танкової армії танки Т-72 були зняті з тривалого зберігання. За наявною інформацією, обладнання у вкрай незадовільному технічному стані та в розібраному стані», – йдеться у повідомленні.

Кремль проводить приховану мобілізацію, відправляє військові вантажі до Білорусі - Генштаб

Згідно з повідомленням, російські окупанти продовжують активно використовувати транспортну мережу Білорусі. Зафіксовано збільшення кількості військових вантажів, перевезених з Росії до Білорусі авіаційним транспортом. Для транспортування ракет різних типів і боєприпасів противник переважно використовує літаки Ан-124. Цей спосіб доставки використовується через блокування залізниць на деяких напрямках.

Народ Білорусі не підтримує залучення збройних сил своєї країни у війну, яку веде Росія проти України. У той же час група високопоставлених чиновників і генералів Білоруської Ради безпеки лобіює військову підтримку російської агресії та введення білоруських військ в Україну.