“Велика сімка” (G7) провідних промислово розвинених країн засудила “найрішучішим чином” те, що вона називає “звірствами”, скоєними Росією в місті Буча та інших районах України.

«Нав’язливі зображення смертей мирних жителів, жертв тортур та очевидних страт, а також повідомлення про сексуальне насильство та руйнування громадянської інфраструктури показують справжню особу жорстокої агресивної війни Росії проти України та її народу», — заявили міністри закордонних справ країн «Великої сімки». у спільній   заяві   від 7 квітня.

«Масові вбивства у Бучі та інших містах України будуть внесені до списку звірств та грубих порушень міжнародного права, зокрема міжнародного гуманітарного права та прав людини, скоєних агресором на території України», — йдеться у повідомленні.

Цього тижня з’явилися страшні зображення мертвих мирних жителів на вулицях Бучі, міста на північний схід від Києва, який був відбитий у російських загарбників. Місцева влада каже, що тільки в Бучі російські війська вбили понад 300 людей, з них близько 50 страчено. Москва відкидає звинувачення.

Співробітник похоронної служби оглядає тіла мирних жителів, принесені з вулиці на місцевий цвинтар у місті Буча, 6 квітня.

«Велика сімка», до якої входять Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Великобританія та США, заявила у своїй заяві, що готова й надалі допомагати Україні у захисті від неспровокованого вторгнення Москви, «зокрема військовою технікою та фінансовими засобами» . означає.”

«Ми наголошуємо, що особи, відповідальні за ці мерзенні акти та злочини, включаючи будь-які напади на цивільних осіб та руйнування цивільної інфраструктури, будуть притягнуті до відповідальності та притягнуті до відповідальності», — йдеться у заяві.

«Разом з міжнародними партнерами «Велика сімка» підтримуватиме і посилюватиме тиск на Росію, запроваджуючи скоординовані додаткові обмежувальні заходи, щоб ефективно завадити Росії продовжувати агресію проти України», — йдеться у повідомленні.

У Москві прем’єр-міністр Михайло Мішустін заявив 7 квітня, що Росія переживає найскладніше становище за останні три десятиліття через безпрецедентні західні санкції, але спроби зарубіжних країн ізолювати її від світової економіки зазнають невдачі.